דודי סיני יועץ מס מוסמך

052-2208163

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


  • ü      הנהלת חשבונות – בהתאם להוראות ניהול ספרים חייב כל בעל עסק לנהל חשבונות. חובת ניהול הספרים/חשבונות וחובת הדיווח למע"מ נעשית באופן ייחודי לכל עסק בהתאם לעיסוקו ומחזור עסקאותיו השנתי. משרדי מספק שירותי הנהלת חשבונות לכל בעלי העסקים, בין אם אתם קמעונאים ו/או מספקי שירותים, ובין אם מחזור עסקאותיכם גבוה ו/או נמוך.

    ü      ייעוץ מס – משרדי מוסמך לייצג בעלי העסקים אל מול רשויות המס. אנו מספקים מענה לכל הדיווחים הנדרשים מרשויות המס באופן שוטף, תוך כדי התעמקות בכל עסק באופן אישי והכוונתו בצורה הטובה ביותר במהלך שנת המס.

    ü      הכנת משכורות – הכנת משכורות למעסיקים דורשת הכרה מלאה בדיני עבודה. היום ישנם מספר נושאים אשר חייבים להיות מודעים אליהם בעת הכנת המשכורות. משרד התמ"ת הגביר בשנים האחרונות את האכיפה ומעסיקים רבים מקבלים קנסות בגין דיווח שגוי, אי הפקדות לקרנות פנסיה וכ'. בנוסף, בית הדין תומך לרוב בתביעות של עובדים כנגד מעסיקיהם וזאת על מנת לחייב מעסיקים לקיים את החובות החלות עליהם. משרדי מספק שירותי הכנת משכורות לכל המעסיקים. כמעסיקים, תקבלו הכוונה בהתנהלות אל מול העובדים שלכם וייעוץ בהכנת משכורות בצורה נכונה ובהתאם לדיני העבודה.

    ü      ניוד עובדים – או במונח המוכר יותר – רילוקיישן. הרבה ישראלים מחליטים לעבור ולנסות את מזלם מעבר לים. חלקם עוזבים לטובת לימודים וחלקם לטובת עבודה. אך מה קורה עם ההתנהלות אל מול רשויות המס? החל משנת 2003 שיטת המיסוי בישראל היא פרסונאלית, כלומר, כישראלים אתם חייבים בתשלום מס גם על הכנסתכם בחו"ל. לכן, לפני עזיבתכם את הארץ, אני ממליץ להתייעץ עם יועץ מס המבין בתחום הנקרא ניוד עובדים. אני אשמח לסייע לכם בתכנון היציאה מהארץ אל מול הרשויות. מה צריך לעשות ולדווח למס הכנסה ולא פחות חשוב, מה קורה עם ביטוח לאומי. כיצד משמרים את הזכויות? ו/או לחילופין, כיצד מנתקים תושבות?

    ü      החזרי מס – ישנם הרבה שכירים אשר מגיע להם החזרי מס ואינם מודעים לכך. משרדי מספק שירות החזרי מס והבדיקה נעשית בחינם. לשיחת ייעוץ בחינם, אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות דף הקשר.

BizMakeBiz פותח ע"י